Zapraszamy do systemu rezerwacji biletów

Bilety dla grup dostępne on-line

 

 

Od lata 2021 r. bilety na interaktywne pokazy legend sprzedajemy za pośrednictwem systemu internetowej sprzedaży biletów. Oto kilka wyjątków z naszego regulaminu, które ułatwią Wam składanie rezerwacji dla grup zorganizowanych większych niż 15 osób. Co ważnego trzeba wiedzieć?

 

Rezerwacja grupowa od 30 – 1 dni przed wizytą

Na płatność za wszystkie bilety czekamy 24 godziny. Po tym czasie rezerwacja jest automatycznie anulowana. Płatności obsługuje szybki i wygodny system PayU. Pod koniec procesu rezerwacji system poprosi o zalogowanie się, a jeśli nigdy nie korzystaliście z naszego systemu – o założenie konta. To nic strasznego. Po prostu potrzebujemy Waszego maila, by wysłać bilet. Na tym etapie trzeba uważnie zaznaczyć odpowiednie okienko jeśli chcecie otrzymać fakturę.

 

Rezerwacja grupowa  np. 34 dni przed wizytą

 

Ta jest podchwytliwa! Na płatność macie 4 dni, całość wartości biletów musi być opłacona max. 30 dni przed przyjazdem. Wpłaty przyjmujemy tylko za pośrednictwem systemu PayU, a nie poprzez tradycyjny przelew na konto. Linki do płatności przesyłane są w automatycznych wiadomościach z systemu rezerwacyjnego.

 

Rezerwacja np. 70 dni przed wizytą

 

Jeśli datę rezerwacji i termin rozpoczęcia pokazu dzieli więcej niż 30 dni trzeba wpłacić zadatek na rzecz Domu Legend w kwocie 150 zł w terminie 7 dni od daty dokonania rezerwacji, za pośrednictwem systemu płatności PayU. Zadatek jest bezzwrotny. Potem max. 30 dni przed wizytą należy zapłacić pozostałą kwotę. W przypadku braku zapłaty zadatek niestety przepada.

Ważne!

W przypadku gdy dokonacie rezerwacji grupowej w dniu, który do daty pokazu dzieli 30 dni bądź mniej, nie ma możliwości odwołania rezerwacji i zmiany liczby uczestników. Jesteście zobowiązani do zapłaty całej kwoty rezerwacji.

Zapraszamy do regulaminu: REGULAMIN ZAKUPU BILETÓW DO DOMU LEGEND