Dla biznesu

StartDla biznesu

Oferta skierowana specjalnie dla Gości biznesowych


Najbardziej oryginalna rozrywka w Toruniu. Poczuj Toruń wszystkimi zmysłami!

Co dla Was przygotowaliśmy?


Spektakl, w którym publiczność gra główną rolę. Legendy w całkowicie nowym wydaniu.
Fenomenalni animatorzy, potrafiący rozbawić każdą grupę.
To wszystko zapewni Wam jedyną w swoim rodzaju atrakcję dla wymagających Gości.  

Informacje ogólne:

Dom Legend to miejsce dla tych, którzy poszukują zaskoczenia. Proponujemy rozrywkowe spotkanie z legendami w wersji dla dorosłych. Nasza metoda? Całkowicie autorska formuła interaktywnego pokazu, pozbawiona wyświechtanych patentów. Opowiadamy, a przede wszystkim włączamy Was w akcję. Wobraźcie to sobie: menedżer w klatce, księgowa macha wiosłem jak oszalała a prezes właśnie zakasał rękawy i dźwiga cegły na budowę. Zapewniamy Was, nasze mury widziały już płaczących ze śmiechu i słyszały mrożące krew w żyłach okrzyki bojowe. Będzie lekko i rubasznie, zawsze ze smakiem i polotem.

Szczegóły:

Na pokaz w klimacie średniowiecza złoży się 6 legendarnych wyzwań, którym będziecie musieli sprostać. Poprowadzą je dwaj animatorzy w kostiumach, którzy wydobędą z Was wszelkie cnoty i przywary.

Ceny:

45 minut – 23 zł/os. Dużym grupom dorosłych (powyżej 30 osób) rekomendujemy zamówienie pokazu na wyłączność. W tym przypadku cenę ustalamy indywidualnie.

Zwiedzanie Torunia z przewodnikiem

Zamów Więcej

Informacje ogólne:

Przypomnimy Wam, że zwiedzanie jest formą rozrywki. Ta zaś najlepiej smakuje w towarzystwie dobrego przewodnika zafascynowanego Toruniem. Z nim nawet standardowa trasa zwiedzania stanie się intrygująca a nie raz widziane zabytki ujawnią skrywane historie. Opowiemy Wam więcej niż przeczytacie w każdym przewodniku, wyłuskamy historie grzechów, oszustw i grabieży. Przekonaliśmy się bowiem, że opowieści o bohaterach napędzanych żądzą, pieniądzem i romansem słuchacie najchętniej. Spacer ze średniowieczną mieszczanką, kupcem czy rycerzem pozwoli Wam spojrzeć na Toruń oczami jego mieszkańca sprzed wieków!

Szczególnie rekomendujemy programy:

– Legendarny, bo niewiarygodne bawi najmocniej.
– Nocny, bo opowieść o duchu miasta najlepiej brzmi w cieniu gotyku.
– Hitowy, bo są miejsca, których szkoda nie zobaczyć.

Ceny:

Przewodnik w kostiumie: do 1,5 godziny – 230 zł, 2 godziny – 280 zł.
Oprowadzanie tradycyjne: do 1,5 godziny – 190 zł, 2 godziny – 240 zł. Oprowadzanie nocne w kostiumie: 350 zł

Spotkania

Zamów Więcej

Informacje ogólne:

Zapraszamy do wspólnego organizowania spotkań w siedzibie Domu Legend. Udany wieczór firmowy zaczyna się od interaktywnego pokazu legend toruńskich, który nabierze rumieńców dzięki Waszemu udziałowi. Niczym bohaterowie legend doświadczycie królewskiej przygody z nocnikiem, cierpień złoczyńców i dumy dzwonników. Znani ze swady i gościnności animatorzy zadbają o swobodny, integrujący nastrój, wciągające przeżycia i pełną pasji opowieść. Ich humor trafi nawet do najbardziej zaprawionych w bojach bywalców wyjazdów firmowych. Wkraczając do Domu Legend odnajdziecie radość w tym co niecodzienne.

Szczegóły:

Spotkaniu towarzyszy wyborny poczęstunek – wybór wypiekanych w manufakturze Żywego Muzeum Piernika w Toruniu pierników oraz tradycyjny rozgrzewający napitek.

Na życzenie, Żywe Muzeum Piernika przygotuje dla wszystkich Gości piernikowe upominki, by mogli cieszyć się smakiem toruńskiej historii jeszcze długo po imprezie. Na specjalne okazje polecamy pierniki z logotypami.

Cena:

Koszt zamkniętych spotkań z poczęstunkiem ustalamy indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu: 566210714. Czas: 1 godzina.

Gra miejska

Zamów Więcej

Informacje ogólne:

Gra miejska to wyśmienity sposób na integrację w gronie współpracowników. Proponujemy ją tym, którzy poszukują zabawy z dużą dozą fantazji. Przygotujemy dla Was grę tematyczną, której akcja osadzona jest w burzliwej przeszłości miasta. Rozwiążecie zadania inspirowane wyjątkowymi momentami z jego dziejów. Scenerią gry jest malownicza średniowieczna starówka. Zostaniecie poddani próbom sprawnościowym i intelektualnym. Umiejętne nawiązania do odwiedzanych miejsc oraz wyjątkowa atmosfera pozwolą Wam zanurzyć się w historii i przygodzie bez reszty!

Szczegóły:

Powodzenie gry gwarantują minimum 3 animatorzy. Wcielają się w pełnokrwiste postaci oczekując na graczy w przestrzeni miasta. Kilkuosobowe drużyny będą zbierać punkty, posługiwać się kartami gry, szyframi i fotografiami. Na grę warto zarezerwować 2 godziny. W sezonie zimowym część zadań odbywa się we wnętrzach.

Cena:

Koszt gry ustalany jest indywidualnie w zależności od sezonu i liczebności grupy.

Podziel się ze znajomymi:

ul. Szeroka 35
87 - 100 Toruń
woj. kujawsko-pomorskie
biuro czynne

od godz. 10.00 do 18.00

Poczuj TO w Toruniu
wszystkimi zmysłami.

Sprawdź sam