Dla biznesu

StartDla biznesu

Oferta skierowana specjalnie dla Gości biznesowych


Najbardziej oryginalna rozrywka w Toruniu. Poczuj Toruń wszystkimi zmysłami!

Co dla Was przygotowaliśmy?


Spektakl, w którym publiczność gra główną rolę. Legendy w całkowicie nowym wydaniu.
Fenomenalni animatorzy, potrafiący rozbawić każdą grupę.
To wszystko zapewni Wam jedyną w swoim rodzaju atrakcję dla wymagających Gości.  

Informacje ogólne:

Dom Legend to miejsce dla tych, którzy poszukują zaskoczenia. Proponujemy rozrywkowe spotkanie z legendami w wersji dla dorosłych. Nasza metoda? Całkowicie autorska formuła interaktywnego pokazu, pozbawiona wyświechtanych patentów. Opowiadamy, a przede wszystkim włączamy Was w akcję. Wobraźcie to sobie: menedżer w klatce, księgowa macha wiosłem jak oszalała a prezes właśnie zakasał rękawy i dźwiga cegły na budowę. Zapewniamy Was, nasze mury widziały już płaczących ze śmiechu i słyszały mrożące krew w żyłach okrzyki bojowe. Będzie lekko i rubasznie, zawsze ze smakiem i polotem.

Szczegóły:

Na pokaz w klimacie średniowiecza złoży się 6 legendarnych wyzwań, którym będziecie musieli sprostać. Poprowadzą je dwaj animatorzy w kostiumach, którzy wydobędą z Was wszelkie cnoty i przywary.

Ceny:

45 minut – 23 zł/os. Dużym grupom dorosłych (powyżej 30 osób) rekomendujemy zamówienie pokazu na wyłączność. W tym przypadku cenę ustalamy indywidualnie.

Zwiedzanie Torunia z przewodnikiem

Zamów Więcej

Informacje ogólne:

W Toruniu przypomnimy Wam, że zwiedzanie jest formą rozrywki. Ta zaś najlepiej smakuje w towarzystwie dobrego przewodnika zafascynowanego Toruniem. Z nim nawet standardowa trasa zwiedzania stanie się intrygująca a nie raz widziane zabytki ujawnią skrywane historie. Opowiemy Wam więcej niż przeczytacie w każdym przewodniku, wyłuskamy historie grzechów, oszustw i grabieży. Przekonaliśmy się bowiem, że opowieści o bohaterach napędzanych żądzą, pieniądzem i romansem słuchacie najchętniej. Na życzenie zapewnimy spacer ze średniowieczną mieszczanką albo kupcem. Przewodnik w kostiumie historycznym doda wyprawie smaku.

Rekomendujemy programy:

– Legendarny, bo niewiarygodne bawi najmocniej.
– Hitowy, bo są miejsca, których nie można nie zobaczyć.

Ceny:

Program "Legendarny", max. 2 godziny – 350 zł
Program "Hitowy" max. 2 godziny – 300 zł.
Precyzyjny czas spaceru dopasujemy do programu Państwa dnia w Toruniu.
Polecamy min. 1-godzinną przechadzkę.

Gra miejska

Zamów Więcej

"Kryminalny Toruń"

Gra miejska to wyśmienity sposób na integrację w gronie współpracowników. Proponujemy ją tym, którzy poszukują zabawy z dużą dozą fantazji. Akcja "Kryminalnego Torunia" osadzona jest w burzliwej przeszłości miasta. Rozwiążecie zadania inspirowane wyjątkowymi momentami z jego dziejów. Scenerią gry jest malownicza średniowieczna starówka. Twórcze, wymagające zagadki, elementy improwizowanej opowieści to wyróżniki tego wydarzenia. Wola zwycięstwa będzie napędzać Was do działania na umiejętne nawiązania do odwiedzanych miejsc oraz wyjątkowa atmosfera pozwolą Wam zanurzyć się w historii i przygodzie bez reszty!

Szczegóły:

Powodzenie gry gwarantuje wprawny animator - moderator gry, który cały czas będzie Wam towarzyszył. Na grę warto zarezerwować 2 godziny. Zabawę pod gołym niebem rekomendujemy na cieplejsze pory roku.

Cena:

Koszt gry: 600 zł dla max. 35 osobowej grupy. Prosimy o zamówienia z wyprzedzeniem.

Spotkania

Zamów Więcej

Informacje ogólne:

Zapraszamy do wspólnego organizowania spotkań w siedzibie Domu Legend. Udany wieczór firmowy zaczyna się od interaktywnego pokazu legend toruńskich, który nabierze rumieńców dzięki Waszemu udziałowi. Niczym bohaterowie legend doświadczycie królewskiej przygody z nocnikiem, cierpień złoczyńców i dumy dzwonników. Znani ze swady i gościnności animatorzy zadbają o swobodny, integrujący nastrój, wciągające przeżycia i pełną pasji opowieść. Ich humor trafi nawet do najbardziej zaprawionych w bojach bywalców wyjazdów firmowych. Wkraczając do Domu Legend odnajdziecie radość w tym co niecodzienne.

Szczegóły:

Spotkaniu towarzyszy wyborny poczęstunek – wybór wypiekanych w manufakturze Żywego Muzeum Piernika w Toruniu pierników oraz tradycyjny rozgrzewający napitek.

Na życzenie, Żywe Muzeum Piernika przygotuje dla wszystkich Gości piernikowe upominki, by mogli cieszyć się smakiem toruńskiej historii jeszcze długo po imprezie. Na specjalne okazje polecamy pierniki z logotypami.

Cena:

Koszt zamkniętych spotkań z poczęstunkiem ustalamy indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu: 566210714. Czas: 1 godzina.

Podziel się ze znajomymi:

ul. Szeroka 35
87 - 100 Toruń
woj. kujawsko-pomorskie
biuro czynne

od godz. 10.00 do 18.00

Poczuj TO w Toruniu
wszystkimi zmysłami.

Sprawdź sam