Dla Ciebie

StartDla Ciebie

Oferta skierowana specjalnie do Ciebie

Rodzinna i przyjazna atmosfera, zabawa i dobrze spędzony czas razem z bliskimi i znajomymi.

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

Rodzinna wycieczka do Torunia, może wypad z paczką znajomych, romantyczny weekend we dwoje?
Na Twojej trasie nie może zabraknąć wspólnych przeżyć. Liczy się ciekawa narracja, akcja, żywy udział i emocje. Przybywajcie, a zostaniecie bohaterami legend!

Pokaz

Zamów Więcej

Informacje ogólne:

Interaktywny pokaz 6 legend toruńskich to najweselsza, najbardziej integrująca zabawa jaką możecie znaleźć. Nie tylko usłyszycie legendy, ale przede wszystkim je przeżyjecie. Tata zdobędzie rycerskie szlify, mama zostanie dzwonniczką, a najmłodsi spróbują swoich sił w pojedynku na tratwach. Dobierzemy ekipę czeladników do wzniesienia Krzywej Wieży, a największego hultaja zamkniemy w dybach!

Szczegóły:

Pokaz prowadzą Strażnicy Legend w średniowiecznych strojach, którzy zadbają o dobry humor Gości w każdym wieku i swobodną atmosferę. Wizyta trwa ok. 45 minut. Wybuchy śmiechu - gwarantowane! Jeszcze długo po powrocie do domu będziecie wspominać tę przygodę.

Ceny:

Bilety dla dzieci i studentów: 14 zł, dla dorosłych: 19 zł, dla seniorów: 16 zł.

Zwiedzanie Torunia z przewodnikiem

Zamów Więcej

Najważniejsze informacje:

Myślisz o zwiedzaniu Torunia, ale nie wiesz od czego zacząć? Nasi przewodnicy to gawędziarze, którzy w prosty i przyjemny sposób opowiedzą o najdawniejszych dziejach Torunia. Dowiesz się jak działało średniowieczne miasto handlowe, rozgryziesz zagadkę Krzywej Wieży, zobaczysz jak mieszkał Mikołaj Kopernik. Zdradzimy kulisy udaremnienia rabunku w kościele św. Janów i przekonamy się czy w Ratuszu Staromiejskim straszy duch burmistrza. Nie zabraknie rzetelnej wiedzy i anegdot z przeszłości miasta.

Szczegóły:

Na spacer można umówić się o dowolnej porze. Trasę i czas trwania przygotowujemy tak, by dorośli i dzieci polubili Toruń równie mocno. Spacer nie obejmuje wstępów do atrakcji i zabytków. Jesienią polecamy Nocne zwiedzanie Torunia - to okazja do poznania nieznanego oblicza miasta, osobliwego i tajemniczego.

Ceny:

Oprowadzanie: 1 godzina – 100 zł, 1,5 godziny – 140 zł, 2 godziny – 180 zł
Oprowadzanie z przewodnikiem w kostiumie: 1 godzina – 140 zł, 1,5 godziny 190 zł, 2 godziny – 250 zł
Nocne zwiedzanie Torunia w soboty o 19:30: 2 godziny – 27 zł/os.

Rodzinna gra terenowa "Flisacka przygoda"

Zamów Więcej

Informacje ogólne:

Kim byli flisacy i jak wyglądała ich praca na Wiśle? Po co flisak pływał na tratwie? Jakie były flisackie zwyczaje? Co ma żaba do flisaka? Kogo przedstawia sławna figura „grajka” na Rynku Staromiejskim? Nasza rodzinna gra odpowie na te pytania.

Grę przygotowaliśmy dla wszystkich, którzy chcą bawić się w pięknej scenerii toruńskiej starówki i zintegrować w gronie rodziny i przyjaciół. Uruchomicie wyobraźnię, zdobędziecie porcję wiedzy o ważnym, lecz zapomnianym flisackim fachu. Szczególnie dobrze poznacie jednego flisaka – tego, który przeszedł do legendy!

Szczegóły:

Spotkacie Mistrza Gry, który wyznaczy Wam misję, rozdzieli zadania i rozda materiały. Ruszycie w trasę by rozwikłać tajemnicę toruńskiego flisaka. Poznacie miejsca związane z flisakami i historią Torunia, oczywiście zajrzycie też nad rzekę. Współpraca dzieci i dorosłych będzie niezbędna. Koniecznie zabierzcie uśmiech!

Ważne:

Gra dla rodzin z dziećmi od lat 6. Czas gry: 1,5 godziny. Cena: 180 zł. Zabawa dla 3 do 8 osób. Prosimy o rezerwacje z wyprzedzeniem.

Rodzinna gra terenowa "O zagubionych portkach kucharza Jordana"

Zamów Więcej

Informacje ogólne:

Fabularna gra terenowa z niesłychaną intrygą w tle to coś dla rasowych detektywów. Co ma wspólnego kradzież spodni z upadkiem Krzyżaków w Toruniu? Co ważnego kryły piwnice zamkowe? Czy w mieście działała supertajna zwierzęca szajka? W czym tkwi sekret figur zwierząt na toruńskim Rynku? Tego dowiecie się podczas rodzinnej gry terenowej.

Szczegóły:

Przewodnik – animator, w komunikatywny i oryginalny sposób poprowadzi Was przez opowieść o mieście i będzie towarzyszył podczas wędrówki. Poznacie niezliczone ciekawostki na temat życia w średniowiecznym Toruniu. Otrzymacie karty pracy, a wraz z nimi logiczne i twórcze zagadki, rozbudzające wyobraźnię nie tylko dzieci, ale i dorosłych!

Ważne:

Gra dla rodzin z dziećmi od lat 6. Czas gry: 1,5 godziny. Cena: 180 zł. Zabawa dla 3 do 8 graczy. Konieczna rezerwacja z wyprzedzeniem.

Urodziny dla dzieci

Zamów Więcej

Informacje ogólne:

Twoje dziecko marzy o nietypowych urodzinach? Chce zgotować kolegom wycieczkę do średniowiecza? Dom Legend to właściwe miejsce. Przeprowadzamy rozbudowany, interaktywny pokaz 6 toruńskich legend, podczas którego każdy będzie miał okazję odegrać wyjątkową rolę: króla, rycerza, dzwonnika, a nawet złoczyńcy. Zapewniamy smakowity poczęstunek: soki i pachnące pierniki. Dostarczenie tortu pozostawiamy po stronie rodziców. Aranżujemy wręczanie prezentów i gromko śpiewamy Sto lat! Dwóch animatorów dba o to, aby impreza była angażująca, pełna ruchu i śmiechu.

Dodatkowa opcja:

Prawdziwy opancerzony rycerz w zbroi? Wszystko jest możliwe. Zaproście go na swoją imprezę, a zdradzi Wam ciekawostki ze swoich wypraw, przymierzycie hełm i elementy uzbrojenia. To spotkanie zapamiętacie na długo!

Ceny:

395 zł / 1,5 godziny. Urodziny z rycerzem kosztują 495 zł. Zapraszamy grupy dzieci od 5 do 12 osób. Urodzinowy pokaz organizujemy dla dzieci, które ukończyły już 6 lat. Rezerwacja jest możliwa w okresie od września do marca, we wszystkie dni oprócz sobót.

Podziel się ze znajomymi:

ul. Szeroka 35
87 - 100 Toruń
woj. kujawsko-pomorskie
biuro czynne

od godz. 10.00 do 18.00

Poczuj TO w Toruniu
wszystkimi zmysłami.

Sprawdź sam