Firmowy wyjazd do Torunia? Zapraszamy!

 

Oto garść pomysłów na spędzenie wolnego czasu w towarzystwie wprawnych animatorów i przewodników Domu Legend. Zwiedzanie miasta lekko i z uśmiechem, gra terenowa lub nocne opowieści z dreszczykiem? A może hit pośród toruńskich atrakcji, czyli pokaz legend z Waszym udziałem? U nas z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

Zapraszamy grupy firmowe liczące max. 35 osób. Stawiamy na kameralną atmosferę i interaktywność.

Jeśli przybywają Państwo w większej grupie, również sprostamy temu wyzwaniu.

 

 

1. Gra terenowa „Kryminalny Toruń”

 

To pomysł dedykowany grupom lubiącym intelektualną rozrywkę rozgrywającą się w pięknych okolicznościach toruńskiej starówki.  Fabularna gra terenowa z niesłychaną intrygą w tle to coś dla rasowych detektywów. Będziecie działać w 3 drużynach i rozwiążecie 2 niesłychane intrygi.

 

  • Przewodnik – animator jest do Waszej  dyspozycji przez cały czas gry. Pełni funkcję moderatora.
  • Koszt: 600 zł, czas: 2 godz.

 

Zamówienia: 56 621 07 14 / biuro@domlegend.pl

 

 

 

 

2. Nocne zwiedzanie Torunia – opowieści niesamowite

 

Jeśli wiecie już wszystko o gotyku, pierniku i Koperniku i chcecie zagłębić się w przeszłość miasta nieopisywaną w popularnych przewodnikach to coś dla Was. Nocny spacer po Toruniu to okazja do poznania mniej oczywistych historii, anegdot i niewiarygodnych wydarzeń. Odwiedzimy malownicze zakątki starówki, których nie można ominąć, lecz nie opowiemy o nich w standardowy sposób.

Szczegóły na stronie nocnego zwiedzania.

 

Czas: od 1 do 2 godz., wg. Państwa uznania. Napiszcie ile czasu chcecie poświęcić na zwiedzanie, dopasujemy do tego program.

biuro@domlegend.pl / tel.: 56 621 07 14

 

Rezerwuję termin.

 

 

3. Interaktywny pokaz legend

 

Najbardziej interaktywna atrakcja w Toruniu zaprasza na pokaz 6 legend. Animatorzy porwą Państwa do zabawy a opowieści przeniosą Was w najdawniejsze czasy. Wyłonimy pośród Was krzyżaka, złoczyńcę i króla. Złapiemy czarownicę oraz zorganizujemy pojedynek na flisackich tratwach. Nie będą Państwo publicznością na pokazie, staniecie się jego aktorami. Zapewniamy, będziecie mieli co wspominać na firmowej kolacji.

Czas pobytu: ok. 45 – 55 minut.

Pokaz zamknięty w godzinach 10-17 (ostatnie wejście o 17:00) – 920 zł

Po godzinach – cena do indywidualnego ustalenia.

 

Brzmi super, chcę zapytać o pokaz legend.

 

 

 

4. Zwiedzanie starówki z przewodnikiem

 

 

Jedna z dwóch możliwości z pewnością przypadnie Państwu do gustu.

  • Legendarny, bo niewiarygodne bawi najmocniej. Oprócz tego, że obejrzymy najpiękniejsze zakątki Starego Miasta opowiemy Państwu garść historii niewiarygodnych, nieco krwawych, tych rubasznych i zaskakujących.

 

  • Hitowy, bo są miejsca, których nie można nie zobaczyć. Zestaw obowiązkowy, szczególnie dla tych, którzy po raz pierwszy odwiedzają Toruń.  Pomnik Kopernika i jego dom, średniowieczny ratusz zdradzający potęgę dawnego Torunia, Krzywa Wieża, Rynek Staromiejski – tych miejsc nie ominiemy.

Program „Legendarny” 350 zł.
Program „Hitowy”  300 zł.

Czas spaceru dopasujemy do programu Państwa dnia w Toruniu. Polecamy co najmniej godzinną przechadzkę. Pełen program może potrwać do 2 godzin.

biuro@domlegend.pl / tel.  56 621 07 14